10/09/2015
לפני כחודשיים, נשרף ביתה של משפחת דוואבשה ע"י בני-עוולה. התינוק עלי, האם ריאהם ואב המשפחה סעד נספו בשרפה, על קירות הבית רוססו כתובת "נקמה". בזכות האמא, הילד אחמד בן 4- הצליח לשרוד את התופת והוא משתקם בסיוע הסבא- חוסיין במחלקת ילדים בבית החולים שיבא בתל-השומר. 
 
אחמד נותר לבד בלי הורים, למעשה כל שנותר לו הוא סבו שעד ליום הארוע עבד כרצף ומאותו יום מרותק למיטתו ומשמש כמשפחה היחידה שלו.
 
 
ערב חגי תשרי הבאים עלינו ועל כל עם ישראל לטובה ותוך כדי חודש אלול, חודש הסליחות והרחמים, החלטנו בפורום תג מאיר לצאת בקמפיין מימון המונים שמטרתו בניית עתיד לאחמד היתום וסיוע למשפחת דוואבשה. 
 
יחד אתכם נקים קבוצה שתדאג לכל מחסורו בשלושה אפיקים מרכזיים:
 
1. אפיק החירום שיכלול את הטיפול והשיקום של אחמד וסיוע לחוסיין סבו
2. אפיק החינוך והסיוע העתידי לאחמד
3. אפיק המגורים החדשים ותמיכה של המדינה במשפחה
 
 
אנו מקווים שיחד נוכיח שזו לא דרכה של היהדות ושל הישראליות. 
דרכנו דרכי נועם וכל נתיבותנו שלום.
 
חשוב לנו לציין:
מדינת ישראל לא תפצה את משפחת דוואבשה לפני שיתפסו הרוצחים וזה עלול לקחת זמן רב. אחמד וסבו זקוקים לנו עכשיו ולא יכולים להמתין עד שגלגלי החקירה והצדק יצאו לאור.
 
אנו מאמינים שהתגייסות רחבה של הציבור הישראלי תעביר למשפחת דוואבשה ולשאר המיעוטים החיים בקרבנו מסר של תיקון, סולידריות, שותפות גורל וחמלה ברוח תורת ישראל המצווה: "ואהבת לו כמוך כי גרים הייתם בארץ מצרים" ו "שלום שלום לרחוק ולקרוב".
 
תודה מקרב לב לזוכה פרס ישראל פרופ' אסא כשר, לרבנים דוד ביגמן ראש ישיבת מעלה גלבוע, גלעד קריב יו"ר התנועה הרפורמית, הרב פרופ' נפתלי רוטנברג ולרבה תמר אלעד אפלבאום, התנועה המסורתית, קהילת ציון, ולזמר והיוצר דויד ברוזה על התמיכה והסיוע.
 
 
נשמח לראות גם את שמכם ברשימת התומכים בחרו את אחת ממדרגות התמיכה ותקבלו למייל תעודת תומך.