שתיל_מרכז לשינוי מדיניות (1)

המרכז לשינוי מדיניות

שינוי מדיניות כולל עבודה בשלוש חזיתות: לובי, תקשורת ודיגיטל. המרכז לשינוי מדיניות בשתיל מאגד את היועצים בתחומים אלה, במטרה לייצר אסטרטגיית פעולה משולבת.

תפיסת המרכז לשינוי מדיניות היא כי לארגונים לשינוי חברתי יש פוטנציאל השפעה רב על המערכת הפוליטית, אך הם אינם זוכים לייצוג וחשיפה הולמים במוקדי קבלת ההחלטות ולכן יכולתם להשפיע פחותה.

הצוות של המרכז לשינוי מדיניות יוכל לעזור לכם בעבודתכם עם ומול המערכת הפוליטית ומשרדי הממשלה ולסייע לכם להכיר את הזירה ואת דרכי פעולתה באופן שיקדם את מטרותיכם וישפיע על השיח הציבורי והפוליטי.

להמשך קריאה

>>

מומחים ומומחיות בתחום המרכז לשינוי מדיניות

בקשה לייעוץ

שתיל פועל למען בנייה וחיזוק החברה האזרחית. שירותי הייעוץ וכלל הסיוע של שתיל ניתנים לגופים אשר חולקים את אותן המטרות.

הכשרות, השתלמויות וכנסים בתחום המרכז לשינוי מדיניות

שאלות נפוצות בתחום המרכז לשינוי מדיניות

מה כולל הייעוץ משתיל?

תהליך ייעוצי כולל פגישת אינטייק, אבחון, מפגשים כחלק מתהליך היברידי (און ואוף ליין) על פי תוכנית ייעוצית.

מי יכול/ה לקבל ייעוץ משתיל?

ארגונים, עמותות ושחקנים נוספים בחברה האזרחית הפועלים בתחומים דמוקרטיה וזכויות אדם, חופש דת, צדק חלוקתי, חברה משותפת וחברה פלסטינית. עם זאת, כל פנייה תיבדק בהתאם לצורכי הפונה ותעמוד להחלטת צוות שתיל.

באילו תחומים שתיל מייעץ?

צוות היועצים של שתיל מייעץ בתחומים שונים הקשורים לעבודת הארגון: ניהול ומנהיגות, אסטרטגיה, פיתוח משאבים, קידום מדיניות, תקשורת, מחקים ודעת קהל, אסטרטגיה דיגיטלית, ניהול קהילות און ליין ואוף ליין, מדידה והערכה ויצירת שיתופי פעולה שותפויות ומיזוגים.

איך אדע שתהליך הייעוץ מתאים לי?

אם יש פער בין המקום שבו הארגון שלכם נמצא לבין המקום שאליו הייתם רוצים להגיע, אם יש לכם רצון ומשאבים להשקיע בתהליך של שינוי ואתם צריכים ליווי והכוונה, אנחנו הצוות שיכול לעזור לכם.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס הבקשה לייעוץ באתר ונוכל להתחיל.