קרן בולטימור לאשקלון Baltimore-Ashkelon Partnership

מידע על הקרן

קרן אשקלון (מלכ"ר) נוסדה בשנת 1989 על-מנת לתת מענה הולם לצרכיה המתפתחים של העיר אשקלון בתחומי קהילה ורווחה, חינוך, תרבות ובריאות הן מבחינה חברתית והן מבחינה פיזית. בשנת 2008 הושמו הדגשים על הרחבת פעילות הקרן מחד, ויצירת אופקים חדשים לגיוס מקורות ותרומות מאידך. כיום לקרן שותפויות בהפעלת תוכניות עם הסוכנות היהודית, קרן היסוד, הגו'ינט, בולטימור קרנות בארץ ובחו"ל ותורמים בעיקר בחו"ל.

מידע נוסף

מיועדת לפיתוח העיר אשקלון בתחומי קהילה ורווחה, חינוך, תרבות ובריאות הן מבחינה חברתית והן מבחינה פיזית.

סוגי המענקים

הלוואה

דוגמאות לפרויקטים נתמכים

פרוייקט השאלת כלי נגינה- פועל בבי"ס נווה דקלים וברנע צפון. פרוייקט מוטב יחדיו- של אשלים גו'ינט ישראל הפעלה ע"י קרן אשקלון, הפעילות בשכונת שפירא וכוללת הכנת סקר של שירותים בשכונה, איתור פעילים וטיפוח השכונה.

תחומי פעילות והשקעה

חינוך ומדע

מיקוד גיאוגרפי

דרום

מידע להגשת מענקים

ליזום, לארגן, להקים לבצע ולהחזיק ולנהל באשקלון מפעלי תרבות, חברה, חינוך, בריאות, חינוך גופני,מדע, ספרות, דת, צדקה, סעד ומפעלי פיתוח אחרים וכן לתמוך ולהשתתף במפעלים כאלה.

אופן הגשת הבקשה

הקרן מנוהלת ע"י שותפות בולטימור אשקלון וממומנת ע"י הפדרציה היהודית של בולטימור.​ מיועדת לסייע באמצעות הלוואה של עד 400,000 ש"ח ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים להקים עסק חדש, או להרחיב עסק קיים באזור חוף אשקלון. קיים באשקלון.

סכום התרומה

פרטי קשר

שם איש/אשת קשר

Mary Haar

דוא״ל

mhaar@associated.org

טלפון

​08-6295688

מספר פקס

08-675-1066

כתובת

קרן אשקלון, רח הרצל 1254, כיכר החאן, אשקלון (ת.ד 1038)

 

אתר אינטרנט

מצאת מידע חסר או לא נכון? מוזמן/ת לדווח

שתיל עושה כל מאמץ לאמת את המידע שמובא במאגר הקרנות. אם לא מתקבל מידע מהקרן הוא נלקח מתוך אתר האינטרנט שלה והוא באחריותה הבלעדית. מזמינים אתכם.ן להצטרף אלינו למאמץ. אם נתקלתם.ן במידע לא מעודכן, אנא שתפו אותנו כדי שנוכל לתקן במאגר

אני רוצה לדווח

שתיל מציע לארגונים ויוזמות יעוץ מקצועי

פנייה לייעוץ