כוח לעובדים

כוח לעובדים

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי הוא ארגון עובדים כללי וחדש המאגד עובדים ממגוון תחומים

סיוע משפטי | סינגור

כוח לעובדים פועל במתכונת הדמוקרטית של ארגוני עובדים סקנדינביים, והחלטותיו מתקבלות בדרך זו. חברי הועדים נבחרים באופן דמוקרטי. לכל ועד הזכות להחליט לגבי כל עניין הנוגע לו, לרבות חתימה על הסכם קיבוצי, והפסקת שביתה. כך, אין מצב שהסכם ייחתם "מעל ראשם" של העובדים או ללא ידיעתם. בנוסף, באסיפת הנציגים, שמהווה את הגוף הדמוקרטי העליון בכוח לעובדים (ה"כנסת של הארגון") ישנה נציגות לכל ועד המאוגד בכוח לעובדים עפ”י גודלו היחסי, ואלו בוחרים את הנהגת הארגון ואת הועדות שמובילות את הארגון בין אסיפה לאסיפה. הארגון מבוסס על מבנה דמוקרטי שבו הכוח נמצא בידי העובדים. כוח לעובדים מאמין בשוויון כלכלי חברתי, בשוויון מלא בין נשים וגברים, ערבים ויהודים וכל חלקי החברה הישראלית. בהנהגת הארגון הנבחרת מכהנים נציגי ונציגות עובדים ממקומות מגוונים אשר נותנים ייצוג למגזרים שונים בחברה הישראלית.

אי-מייל: center@workers.org.il

עמוד הפייסבוק

 

קו לעובד

הגנה על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי

סיוע | סיוע משפטי | סינגור

קו לעובד הינה עמותה ללא כוונת רווח, שמטרתה להגן על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי. העמותה מסייעת לעובדים שזכויותיהם הופרו, באמצעות סיוע פרטני ופעילות ציבורית כוללת.
מדי שנה מסייעת עמותת קו לעובד לעשרות אלפי עובדים.

עמותת קו לעובד הוקמה בשנת 1991 ופועלת מזה שלושה עשורים כדי להגן על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי. העמותה מסייעת לעובדות/ים אזרחי ישראל, למהגרות/י עבודה, לעובדות/ים פלסטינים מהשטחים הכבושים, לפליטות/ים, למבקשי מקלט ולקורבנות סחר בבני אדם, ובמקביל פועלת לשינוי חקיקה ולהעלאת המודעות הציבורית בנוגע לזכויות עובדים.

כתובת אי-מייל: email@kavlaoved.org.il

עמוד הפייסבוק

תנועת עתידנו

תנועה חברתית של עובדים ועובדות סוציאליות, הפועלת מאז 2007 לקידום מעמד המקצוע ומעמדם של השירותים החברתיים בישראל.

אקטיביזם | חינוך | סינגור

תנועת 'עתידנו – למען עתיד העבודה הסוציאלית בישראל' הוקמה בשנת 2007. התנועה קמה מתוך התארגנות ספונטנית של עובדים ועובדות סוציאליות/ים ונקראה בתחילת הדרך ‘מטה המאבק למען עתיד העבודה הסוציאלית’. בתנועת 'עתידנו' חברים עשרות עובדים ועובדות סוציאליות ממקומות עבודה מגוונים, מרקעים שונים ומכל רחבי הארץ. חברי התנועה פעילים/ות ברמת מעורבות גבוהה ביותר ובמספר זירות פעולה במקביל. אחת מזירות הפעולה המרכזיות של התנועה היא איגוד העובדים הסוציאליים.

תנועת 'עתידנו' שמה לה למטרות להילחם על מעמדו ועתידו של המקצוע, על עתידה ופניה של מדינת הרווחה בישראל ועל החזרת האחריות על תושביה למדינה. אנו פועלות/ים:

  • לקדם מאבק על שיפור תנאי השכר של העובדות/ים הסוציאליות/ים.

  • לעצור את הפגיעה שגורמת הפרטת השירותים החברתיים בעובדות/ים ובלקוחות.

  • להילחם על מעמדו ועתידו של המקצוע.

כתובת ​אי-מייל: maavakos@gmail.com

עמוד הפייסבוק