אחרי שצברנו לא מעט ניסיון מעשי, החלטנו לפתוח מוקד סימולציות, מותאם לצרכים שלכם. המוקד מספק לכם, בעלות ובעלי תפקידים בארגוני חברה אזרחית מרחב להכנה, תרגול ואימון לקראת תהליכים ומפגשים משמעותיים שעל סדר היום של הארגון. כך שתצליחו להשיג את המקסימום מהמפגש המתוכנן, ולהיות אפקטיביים יותר בעבודתכם.

 

במהלך הסימולציה תוכלו לחרוג מדפוסי עבודה שגרתיים, ולתרגל סיטואציות מציאותיות, כהכנה למפגשים שעתידים לקרות ביום יום הארגוני שלכם, זאת כדי להמנע מטעויות או מ"נפילות" שאינכם רוצים שיקרו ולהיערך יותר טוב לכל תרחיש.

 

מוקד הסימולציות של שתיל מציע לכם מגוון רמות של התנסויות. החל מהתנסות חד פעמית של סימולציה בת כשעה המלווה ברפלקסיה, ודורשת הכנה מוקדמת של כשעתיים-שלוש, ועד משחקים מורכבים הבוחנים כיווני התפתחות אפשריים בזירות פעולה אסטרטגיות שלכם, אורכים יום ואף יומיים, ומפותחים במשותף על ידינו ועל ידי הארגון הפונה.

 

מוזמנים ומוזמנות לפנות ולבחון יחד איתנו תהליך מותאם לארגון, פורום או קואליציה.

הסימולציות בתחומים הבאים:

הכנה והיערכות למפגשים עם נבחרי/ות ציבור ובעלי תפקידים בדרג בכיר, בהם שרות, שרים, חברות כנסת, ראשי ערים ומנכ"ליות במשרדים.

הכנה למפגשים עם ראשי ונציגי קרנות ותורמים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, ובניית שותפויות מגזריות ובין מגזריות

היערכות והכנה לתהליכי שינוי ארגוניים ותהליכי תכנון אסטרטגי, מפגשים מורכבים עם צוות ועובדים ומפגשים עם ועד מנהל ויו"ר ועד מנהל

שתיל מציע לארגונים ויוזמות יעוץ מקצועי

פנייה לייעוץ